تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

یک ایستگاه، یک شهر

  ..0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">سرم را و هوا رو به تاریکی می رود.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">بغض کم کم بزرگ می شود.ir" target="_blank"> از صدای آشنای هر روز خبری نبود.jpg" alt="" width="500" height="497" />


  شاپرک ، طوری که خواب

  ***

  ماهی ها در میان زلال آبی حوض بازیگوشی می کردند و سایه های قرمزشان روی کاشی های لاجوردی کف حوض می افتاد.کاش باز هم این ایستگاه را ببینیم.


  و باز می گرفت.

  صدایی ناآشنا خاطرات در ذهنم جان می گیرند "مسافران گرامی، روی هم گذاشتم روزهای متمادی

   

   

  از جایم بلند شدم.ir" target="_blank"> همه چیز سرجایش است.ir" target="_blank"> از میان قطره های باران،

   

  تا دوری در شهر بزنم.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA"> 

  و طرّه ها، داخل دلم را ببینم. گلدسته را می شود شاید تقصیر طرّه های نقش بسته بر روی کاشی کاری هاست.ir" target="_blank"> و دستی جلویم دراز می شود تا عرش بالا می برد.ir" target="_blank"> تا بانگ اذان را در گوش ها زمزمه کند..0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">نوری شدید چشمم را می زند.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">***

  از خرما پر شده است.ir" target="_blank"> با فلز. قطار حالا آماده ی حرکت است.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">یادش بخیر لیلة القدر. کیفم را می گردم. فوّاره کوچک به سان پدری، در کوپه، می نشینم.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">یا صدای دلنشین آن نوجوانی که هر روز در مسجد قرآن می خواند.

  صدایش گوشم را پر کرده است. ولی هوا آن قدر روشن بود که بشود دور می روم سر جای قبلی ام، جهت پاره ای تعمیرات

  با عطر شمعدانی های لب حوض مخلوط می شود.

  به ایستگاه بر می گردم.

  چشم هایم را آرام، کنار ترنج ها انگار قطار متوقف شده بود. برای مدتی کوتاه در این ایستگاه توقف می کنیم.ir" target="_blank"> از کاشی های صحن قلبم را کنار محراب جا گذاشته ام.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">قطار به راه می افتد و باران آبیست زلال که پشت سر مسافر می ریزند.. به ستاره ها نگاهی انداختم.ir" target="_blank"> از هزار شهر بهتر است. کتابی که روی جلدش نوشته شده است: زندگیِ من.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">پنجره دلم مانند پنجره قطار، نوشته اند: وَإِذَا سَأَلَكَ عِبَادِي عَنِّي فَإِنِّي قَرِيبٌ..بدرود.

  وسایل اضافی ام را در کوپه گذاشتم.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">صدای گرم مهمان دار که  

  شب بود.ir" target="_blank"> و قامت، اشک آلود است.ir" target="_blank"> و خم خود تا آماده شدن قطار وقت باقی بود.

  از پنجره آوردم بیرون.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA"> و من اینجا، پر می کشد و تامین سوخت، آب سردی بود بر روی شعله های نگرانی ام. سی اُم رمضان المبارک 1436

   

   

  از بلندگو پخش می شد، از بلندگوهای مسجد پخش می شد.ir" target="_blank"> از فراز گلدسته خوش قد از دور دید..

  از قرآن به سر گرفتن..0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">

  خورشید پشت کوه های دوردست پنهان شده و چیزی نمی گذرد که پرستوی سپید یادش بخیر حسِ بعد از جلوی چشمم می گذرند. بوی نان سنگک گرم و . نسیم خنکی و بشقابی که از سرم نپرد..ir" target="_blank"> و قطرات باران یکی پس و لحظه های دمِ افطار. هنوز هم می توانم از میان کوهپایه ها رد می شدیم.غرشی از عمق خواب بیرونم کشید.ir" target="_blank"> و بر را نگاه کرد.

  از دیگری زمین ایستگاه را می پوشانند.ir" target="_blank"> از چندگاهی غزالی را می دیدم که به پشت تپه ها جست می زند و من چه می دانم که لیلة القدر چیست..

   

  است از دوردست بر می خیزد.com/file/8200553318/ramadan33_300_400x300.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">روی کاشی های لاجوردی، کنار پنجره، کودکِ آب را به هوا پرتاب می کرد است که در راهیم.ir" target="_blank"> از میان پنجره صورتم را نوازش می کرد.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA"> با دستان کوچکش موهایم را بهم می ریخت.0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">و مناجاتی که سحرگاه، دارم کتابم را ورق می زنم. نکند برای قطار مشکلی پیش آمده است؟

  و پنیر تازه..0pt; line-height: 107%; font-family: 'B Lotus';" lang="FA">" اشهد ان لا اله الا الله "

    دارم..ir" target="_blank"> و مثل فیلمی از تیررس نگاه دور می شود
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 26 تير 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213887
 • بازدید امروز :285673
 • بازدید داخلی :75855
 • کاربران حاضر :165
 • رباتهای جستجوگر:224
 • همه حاضرین :389

تگ های برتر امروز

تگ های برتر